Startup AxelSail zgarnia milion dotacji z PARP!

Wspierany przez Fundację Przekarpacie na ostatnim etapie – prezentacji – start-up lotniczy z Mielca zdobywa dotację miliona złotych! Gratulujemy!

AXELSAILPLANES – AXELSAILPLANES

Wsparcie Fundacji PrzeKarpacie w pozyskaniu dotacji obejmowało:

• konsultacje prezentacji przed tzw. panelem ekspertów, aby była zgodna z oczekiwaną metodyką kanwy modeli biznesowych
    w warstwie zarówno tekstowej-prezentacji, jak i merytorycznej (np. odróżnienia od konkurencji, propozycji wartości).
  • Doradztwo w zakresie spełnienia wymogów definicji innowacji.
  • Budżetu – wydatków: taktycznej kolejności, uzasadnienia ich zasadności.
  • Planu promocji przedsięwzięcia, zaplanowania narzędzi-kanałów i ich uzasadnień.
AXELSAILPLANES – AXELSAILPLANES

Fundacja Przekarpacie nie wspierała projektu od początku, ani obecnie na etapie realizacji, a wsparliśmy pracę innych doradców, na ostatniej prostej w opisanym wyżej zakresie, znając już wcześniej zasady tego konkursu.

Do tzw. “Platform Startowych” nadal trwają nabory – w trybie ciągłym, a ocena następuje transzami kilka razy do roku, zatem zapraszamy do kontaktu w sprawie opracowania projektu.