Startują kluby K5X – osiągnij pensję 10 tysięcy

Zapraszamy do udziału w nowym bezpłatnym Klubie, podobnie jak w fitness-klubie o wspólnym celu – tu jest nim zwiększenie zarobków do poziomu pięciocyfrowego / 5-krotności minimalnej pensji.

Aktualizacja: Podczas pilotażu- z pierwszą grupą przetestowaliśmy format spotkań i przedstawiliśmy prezentacje z założeniami drogi do celu, np. listę profesji i kompetencji uzupełniających pozwalających osiągnięcie celu K5X. Projekt zostaje wstrzymany ze względu na konieczność dopracowania formatu, głównie rekrutacji i pandemię.

To nie sekta czy MLM, więc nie wymuszamy żadnego ‘systemu biznesu’, kierunków czy decyzji, choć te oczywiście będzie trzeba wybrać i powziąć.
W tej pierwszej edycji członkostwo będzie bezpłatne. Klubowicze mogą postanowić o wprowadzeniu składek lub wspólnie robić zakupy, np. materiałów edukacyjnych.
Klub jest dla zmotywowanych, gotowych trenować, czyli:
= Nie namawiamy, nie zachęcamy, nie opakujemy go w rozrywkę czy bankiety, wręcz przeciwnie;
= Nie będziemy przypominać o spotkaniach i zadaniach, na nikogo czekać, tu nie chodzi o wyręczanie mamusi i nikomu nie należy się miejsce;
= Nie mamy jednego uniwersalnego przepisu na te 10k i nie dajemy gwarancji;
= Ostateczny program ustalą uczestnicy. Twór będzie demokratyczny, a Fundacja Przekarpacie będzie gospodarzem;